Spændende aftenskoletilbud - LOF-Skolen

LOF-Skolen

Viden i bevægelse

  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    Start: 15.05.18
    tirsdag 12:00
    Tahir Shahzad
    København Ø, Taksigelseskirken
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    Start: 04.06.18
    mandag 12:15
    June Andersson
    Vanløse, Damsøgård Plejehjem
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    Start: 30.05.18
    onsdag 12:15
    June Andersson
    København Ø, Sundhedshus Østerbro -Træningscenter Indre By-Østerbro
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik KOL
    Start: 30.05.18
    onsdag 16:20
    Rikke Høgsbro Holm
    København Ø, Sundhedshus Østerbro -Træningscenter Indre By-Østerbro
 

Er startet

  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    tirsdag 15:00
    Berit Thorslund
    Valby, Træningscenter VKV Langgadehus
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    tirsdag 12:00
    Tahir Shahzad
    København Ø, Taksigelseskirken
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    mandag 12:15
    June Andersson
    Vanløse, Damsøgård Plejehjem
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    onsdag 12:15
    June Andersson
    København Ø, Sundhedshus Østerbro -Træningscenter Indre By-Østerbro
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    torsdag 10:30
    Margit Bangsholt Hansen
    Vanløse, Ældreboliger - AAB: A.F.Beyersvej
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    mandag 15:15
    Susanne Frederiksen
    København Ø, Sundhedshus Østerbro -Træningscenter Indre By-Østerbro
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    torsdag 13:30
    Ilse Berit Nielsen
    Valby, Ældreboliger - AAB: Sjælør Boulevard
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    mandag 15:00
    Kirstine Bothe Doberck
    Valby, Træningscenter VKV Langgadehus
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    torsdag 16:00
    Jacob Voytek Graabeck Zajdenfeld
    Valby, Træningscenter VKV Langgadehus
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    tirsdag 10:00
    Karin Fræmohs
    København Ø, AAB: Afd. 37 - Tuborgvej
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik
    tirsdag 11:45
    Karin Fræmohs
    København Ø, AAB: Afd. 32 - Emdrupvej
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik KOL
    onsdag 14:00
    June Andersson
    København Ø, Sundhedshus Østerbro -Træningscenter Indre By-Østerbro
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik KOL
    onsdag 16:20
    Rikke Høgsbro Holm
    København Ø, Sundhedshus Østerbro -Træningscenter Indre By-Østerbro
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik KOL
    torsdag 15:15
    Martha Riis Møller
    København Ø, Sundhedshus Østerbro -Træningscenter Indre By-Østerbro
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik KOL
    fredag 16:30
    Tahir Shahzad
    København S, Sundhedshuset Amager
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik KOL
    fredag 15:00
    Tahir Shahzad
    København S, Sundhedshuset Amager
  • @navn
     
    (H) Nærgymnastik KOL
    torsdag 14:30
    Sussi Strøm
    København NV, Bispebjerg Hospital
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

LOF Familieskolen

Gravid eller nybagt forældre?

- Find inspiration til familielivet her.

Foredrag